Makaleler

Bahtsızlık!

Bahtsız olduğumuzu düşünmek. Ah çok accayip bir duygu.

Bu duyguya kapılan sık sık şanssızım, bahtsızım, neye elimi ataam kuruyor gibi hisseden eminim çok kişi vardır. Ama bunu atlatmanız için gerekenler boş zamanlarınızı size iyi gelecek şeyler ile geçirmek. Motivasyonunuzu enerjinizi yükseltmek.
enerjiniz nekadar yüksek tutarsanız ve yapmak istediğiniz şeyi mümkün olduğunca oluruna bırakırsanız okadar çabuk bu duyguyu üzerinizden atıp rahatlayabilirsiniz. Bazen olmasını çok istediğimiz şeyler son anda oluşan bir bir engel ile yerine gelmeyebiliryor. Diyelimki tatile çıkacaksınız herşeyi ayarlamışsınız ama son anda gideceğiniz gün bir haber alıyorsunuz ve gidemiyorsunuz. Ve ya başka bir sebep ile olmuyor. Ayrıca bir kez değil bir çok kez benzeri durumlarla karşılaşıyorsunuz. O zaman iç enerjiniz negatif duygular ve kaygılar ile dolu demektir. Kötüyü çağırmayın hazırlık yapıp kesin son anda birşey çıkacak nasılsa düşüncelerini uzaklaştırın odak noktanızı değiştirin. Bakın ozaman olurunda olayların aktığını göreceksiniz. Bir işe başladığınızda ya olmazsa diye endişelerinizden arının. Başka şeyler düşünün.

Bunları neye göre mi yazıyorsunuz? Bizzat yaşanlardanım ☺️ Ve dualarınızı dileklerinizi isteklerinizi sadece bizi yaradan dan Allah’tan isteyin ☺️
Sevgiler

Bir cevap yazın