Editörün Seçtikleri

Soğuk Lipoliz Jel Denemesi

Yine bir deneme ile sizinleyim 🙂

Bir süre önce rekalmlarda çıkan lipoliz jeli denemeye karar verdim. Bazı Bölgesel yağlanmalarım olduğu için ve bir türlü eritemediğimden nasıl olduğunu merak ettim.

Yani reklama girmek istemiyorum tabiki ama Cold Lipolysis yazıyor üzerinde. Sadece piyasada çok fazla sahte ürün olduğunu duydum ve eczanelerden almanın daha sağlıklı olduğunu düşündüğümden ben eczaneden satın aldım. Yaklaşık 140 lira civarındaydı.

Jel turuncumsu bir renge sahip ve vücut sütü gibi bir kıvamda. Krem gibi değil daha çok jelimsi. Kokusu da hoş insanı rahatsız edecek bir yapısı ve kokusu yok. İlk Önce yağlı bölegin ölçüsünü aldım. Ardından günde bir defa olacak şekilde kullanmaya başladım. Gerçekten sonuçtan memnun kaldım. Eğer hafif bir diyet ve bol su içerek desteklerseniz daha verimli olduğunu söyleyebilirim. Bİr buçuk ay içerisinde 8cm kadar incelme gözlemledim. Bİr çok şeye alerjisi olan insanlara pek tavsiye etmiyorum. Kızarmalar ve kaşıntılar yaşayabilrisiniz. Sürdükten bir süre sonra yanma hissediyorsunuz. Hatta kimilerinde yağlar parçalanıyormuş gibi hafif ağrılar bile olabildiğini duydum. Görümcelerim ve ben kulanıyoruz. Gayet memnunuz sonuçtan 🙂 tavsiye ederiz. Günde iki kez kullananlarda var.

Kullanımını kısaca şu şekilde özetleyebilirim. Önce kullanacağınız bölgeyi su ve sabunla temizledikten sonra jeli sürün. Jelin oranı göz kararı diebilriim siz nekadar uygun görürseniz. Ardından vücüdünüz jeli emene kadar kullandığınız bölgeyi açıkta bırakın. Yakalşık 15 dakıka kadar sürebiliyor. Ardından üzerinizi giyebilirisiniz. Hepsi bukadar. Bol su içmek çok önemli çünkü jelin kırdığı yağları su ile vücudunuzdan atacaksınız.

Kullanırsanız deneyimlerinizi paylaşmanızı bekliyorum. Herkese sevgiler… 🙂

Hoşçakalın…

Bir cevap yazın