Makaleler

İzolasyon Günleriniz Nasıl Geçiyor??

Kendimizi evlerimizde izole etmek zorunda olduğumuz bu günlerde ben de neler yapabileceğim konusunda şaşkın isteksiz ve kararsızım. Ancak elimde uzun zamandır dikilmesi gereken kumaşlarımla başladım zamanımı doldurmaya. Nevresim dikimlerine devam ediyorum.

Rutin ev temizliğini yaparken işte arşiv düzenlemeleri dolap içleri temizliği kışlık yazlık ayıklamaları kullanılmayanları ayırmak gibi şeylerle oyalandım. Eminim herkes ilk olarak bunu yapmıştır. İnsan sürekli evde olunca gözüne birşeyler takılıyor yapılması gerekenler sürekli göz kırpıyormuş gibi 🙂 Kızım Kumsal zaten zamanımın büyük bir kısmını dolduruyor. İyki var o olmasa ne yapardım acaba. Eşim rutin düzenine devam ediyor sabah işe gidiyor akşam geliyor işte. Ama yine de ben hala kendime yapacak işler arıyorum. Dikişler bitince bir yıldır dolapta bekleyen amerikan servis takımlarımın kanaviçelerini işlerim diye düşünüyorum.

Ayrıca web siteme birşeyler eklemeliyim kendin yap kısmına veya dikiş atölyesine. Ama neler eklemeliyim bilemiyorum. Kısacası kararsız günler yaşıyorum. Merak eidyorum herkes benimle aynı duyguları mı yaşıyor acaba ? Mesela etek dikimi yada bluz dikimi gibi birşeyler mi eklemeliyim ne dersiniz?

Bir cevap yazın