Makaleler

Kızımı Odasında Oynamaya Alıştırmak !

🙂 son çare salıncak 🙂

Merhabalar,
Çok uzun aralar veriyorum değil mi 🙂 Ah ah işten güçten zaman bulamıyorumki aktiviteler yapıp ta paylaşayım 🙂 Neyse paylaşmak istediğim konuya gelelim. Kızımı odasında oynaması için alıştırmaya çalışıyorum.

Öncelikle odasındaki gadropları çıkardım. Böylece yer açılmış oldu. Ardından daha önce ikeadan aldığım oyun çadırını koydum. Ama çözüm olmadı yinede gelip salonun ortasında tüm oyuncaklarını taşıyordu. Onunla akşamları ve gündüzleri yaklaşık 1-2 saat kadar odasında oyun oynuyordum ama yinede olmadı. Nasıl yapayım ne yapayım derken. Bebek evi almaya karar verdim. Kızım 3 yaşında hatta doğum gününe daha bir kaç ay var. Biraz fiyat araştırması yaptım. İstediğim büyüklüklerde ve kalın plakalı yapılmış bebek evlerinin fiyatları biraz yüksek geldi bir de kızım bu seferde onun içindeki oyuncakları salona taşır mı korkusuyla vazgeçtim.

Ve son olarak öyle internette gezinirken tavandan asılan çocuk salıncaklarını gördüm. Fiyat olarakta makul geldiler ve son şansım olarak bunu denedim. Salıncağı sipariş ettim. Çelik dübeli kancası falan herşeyi beraber geldi. Tek yaptığım makapla duvarı delip dübeli geçirmek ve salıncağı asmak oldu. 15 dakikada yapılabilecek kadar kolaydı 🙂 Sonuç mükemmel 🙂 Birazda tüllerle süsledim dikkatini çekmesi için 🙂 Ve çok çok memnunum salıncağını aşırı seviyor.Kimseyi bindirmek istemiyor. Orda uyuyor bebeklerini orda sallıyor. Herkese tavsiye ederim 🙂 Çocuklarınız odalarında oynamak istemiyorlarsa muhakkak deneyin 🙂

Aynı durumda olan herkese bol şans dilerim 🙂

Bir cevap yazın