Kendin Yap

Kızım için aksesuar !

Selamlar,

Farkındayım hiç yeni paylaşımlar yapmıyorum. Aslında birşeyler hazırlıyorum ama nedense deneme diye başlayıp bitirip sonra bir ikincisini hazırlamadığım için resimsiz kalıyorlar. Ama bugün yapım aşamasını resimlememiş olsam da bir şey paylaşacağım 🙂

Kızımın odasını dizayn etmeye çalışıyorum küçük ince uzun bir oda ve ben o odaya,  boydan boya bir de gardrop koydum. Yani yapılacak çok fazladabirşey yok aslında ☺️  Yatağının üst kısmına asmak için bir süs hazırladım. Hazır almak istiyorum birşeyler ama okadar pahalı geliyorlar ki neden kendim denemeyeyim diyip yaptım.

Harfleri kumaştan ve biraz elyaf kullanarak yaptım şablon olmadığı için tabi biraz komik oldular ?? sizler eminim daha güZel harfler yaparsınız ?

arkada bir çıta asılı ve harfleri üzerine sıvı silikon ile yapıştırdım. Evlere gelince keçe ve biraz parça kumaşları yapıştırarak yaptım herhangi bir dikme işlemi yok elimdeki malzemeleri kullanarak oluşturduğum bir duvar süsü oldu sizler içinde bir fikir olur diyerek paylaşıyorum. Umarım beğenmişsiznizdir. Bir sonraki yazımda yapacağım şeyi  aşama aşama resimlendirerek sizlerle paylaşacağım.

Hepinize güzel günler diliyorum umarım beğenmişsinizdir. Görüşmek üzere… ❣️?

6 thoughts on “Kızım için aksesuar !

Bir cevap yazın